درباره ما:

امروزه با پیشرفت های چشمگیر در حوزه فن آوری اطلاعات و امکان استفاده از فضای وب در گوشی های تلفن همراه این فرصت به همه ما داده شده است که بتوانیم براحتی  تقریبا همه نیاز مندیهای خود را به صورت آنلاین با گوشی تلفن همراه انجام دهیم.
خرید کردن در دنیای امروز با استفاده از روشهای سنتی نیازمند صرف وقت گرانبها ، طی مسافت های طولانی ،  تحمل ترافیک و شلوغی های ناخواسته بوده  که کاری بسیار سخت و ناخوشایند گردیده است .
دیجی آل ور با ایجاد فروشگاه اینترنتی تلاش کرده است همه مشتریان با سلیقه های متفاوت بتوانند براحتی کالای مورد نیاز خود را بررسی ، انتخاب و خرید نموده و وقت ارزشمند خود را صرف مطالعه ، کنار هم بودن ، انجام تفریحات در کنار خانواده و یا آموزش نمایند .
دیجی آل ور  بر مبنای رسالت خود می کوشد از طریق ارتباط مستقیم با تولید کنندگان ، وارد کنندگان و برندهای معتبر ، کالاها را به دست مصرف کنندگان برساند لذا با ایجاد فضای رقابتی و حذف واسطه ها، تضمین کیفیت کالا ، خدمات پس از فروش تلاش می کند به این اهداف ارزشمند دست یابد تا خریدی لذت بخش برای مشتریان ایجاد نماید .  این لذت زمانی دوچندان می شود که مشتریان بتوانند خریدهای خود را از طریق طرح های تخفیفی که دیجی آل ور ارائه می نماید خرید نمایند .

ادرس : تهرانپاس خیابان جشنواره خیابان زهدی میدان والفجر پلاک ۶۷  واحد ۴
تلفن تماس : ۰۳ ۸۴ ۱۴ ۷۷ ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *