نحوه وارد کردن کالاها در فروشگاه

واردکردن کالا در دیجی آل ور

فروشندگان می توانند به دو شکل متفاوت کالای مورد نظر خود را در فروشگاه خودشان وارد نمایند.

کالای  ساده

در  حالت ساده ، کالا از ویژگی و تنوع خاصی برخوردار نیست لذا به راحتی شما می توانید کالای خود را  ابتدا برابر استاندارد تعیین شده نام گذاری و  عکس آماده شده را آپلود نمایید و سایر اطلاعات مورد نیازرا مرحله به مرحله  وارد کرده و اقدام به ثبت کالا نمایید و منتظر تایید کالای ارسال شده توسط کارشناسان دیجی آل ور جهت نمایش در سایت بمانید که طی ۲۴ ساعت پس از بررسی های لازم انجام می شود .

نکته مهم در این مرحله نوشتن شرح محصول و مشخصات فنی موردنیاز برای کالا می باشد . به نمونه ها ی موجود در دیجی آل ور مراجعه نمایید .

جهت تماشای فیلم آموزش ثبت کالای ساده کلیک کنید

کالای متغییر

در حالت متغیر شما مرحله اول یعنی همان قسمت ساده را انجام داده و در مرحله ایجاد تنوع می توانید تنوع مورد نیاز خود را بطور مثال رنگ بندی  یا سایز های متفاوت را به شرح فیلم زیر ایجاد نمایید . ممکن است فروشنده ای یک رنگ خاص از یک محصول را جهت فروش فعال کرده باشد و شما بخواهید رنگ دیگری از همان محصول را فعال نمایید که  در این صورت محصول را از فروشگاه انتخاب و سپس گزینه فروش محصول را انتخاب نمایید که بخش ویرایش محصول مورد نظر برای شما ایجاد می شود که می توانید تنوع و قیمت های مورد نظر را در آن ویرایش ،  و به نمایش در آورید .

جهت تماشای فیلم آموزش ثبت کالای متغییر کلیک کنید

را ه ارتباط با پشتیبان فروشندگان:

مشتریان می توانند نظرات و پیشنها دات خود را به شکل مکاتبه به  این آدرس  ایمیل نمایند. Digiallver@gimail.cam  نظرات ارسالی در اولین فرصت بررسی واقدامات و پاسخ لازم داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *